Hakkımızda, Misyonumuz ve Vizyonumuz

Hakkımızda

2010 yılında kurucu ortağı olan Fatih Berkyer Dizaynel Elektrik Otomasyon şirketini kurarak faaliyetlerine başlamış olup; 2015 yılında FABERK ELEKTRİK olarak teknik taahhütlük hizmeti vermek amaçlı kurulan bir firma olarak alanında en yeni ve kaliteli hizmeti vermek amacıyla ticaret hayatına devam etmektedir. Projelerin yapımı ve tesliminde edindiği bilgi ve tecrübeleri mevcutla birleştirerek çalışmalarına yükselen hızla devam etmektedir.

Misyon&Vizyon

FABERK olarak siz değerli müşterilerimize bu güne kadar verdiği hizmetler ve bundan sonra vereceği hizmetler konusunda her zaman hedefi daima kalite olmuştur ve bu çizgi her daim önemli olmaya devam edecektir.

Elektrik Proje Taahhüt, Otomatik Kapı Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri sektöründe müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayarak, zamanında ve başarılı bir şekilde taahhütümüzü gerçekleştirmek, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve hizmeti sağlamak.

Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak.

İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak, kaliteli hizmet sunmak, çözüm odaklılık.