Kapı Otomasyonlarında Profesyonel Çözümler

Kayar Bahçe Kapısı.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kullanıcı için en uygun, teknik olarak en doğru ve uzun ömürlü çözümü sunuyoruz.

Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapısı Tamir, Bakım ve Montaj Hizmeti

Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapıları, Genelde güvenlik ve kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilen kapılardır. Uygulanan otomasyondaki uzaktan kumanda sistemi sayesinde kullanıcılar, bahçe giriş kapılarını, evlerinden çıkmadan veya araçlarından inmeden soğuk, yağmur, kar, çamur, rüzgar vb. gibi dış etkenlerden etkilenmeden güvenle ve kontrollü bir şekilde açıp kapatabilirler. Uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilir. Kayar kapılara uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır.

  • Modern
  • Çekici
  • Yatay açıklık gerektirir

MOTORLU RAYLI SÜRGÜLÜ KAPI Güvenlidir ve Etkili Erişim Kontrolü sağlar.

Otomatik Kayar Kapı Neden Harika Bir Seçimdir:

Şirketiniz için araç giriş çıkışını kontrolü bir şekilde yönetmenin anahtarıdır ve bu durum güvenliğinizi sağlar. Firmamız ihtiyaçlarınızı analiz ederek farklı modeller sunar. Kayar kapılarımızda kullanılan motorlar TSE ve CE normlarına uygundur. Uzun ömürlü profesyonel otomatik kapı çözümleri için bize dilediğiniz zaman danışabilirsiniz.

Otomatik kayar bahçe kapıları ticari komplekslerde araç geçiş kontrol sistemi, iş yerleri, fabrikalar, konutlar (meskenler) ve benzeri yerlerde rahatlıkla tesis edilebilmektedir.

Otomatik kayar bahçe kaplarının hemen yanına tesis edilebilecek servis kapıları (yaya kapısı) sayesinde de araç giriş çıkışına müdahale etmeksin yayaların güvenli ve kontrollü bir şekilde giriş-çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz.

Ziyaretinize gelen sürücü veya yayaların uzaklara yürümek zorunda kalmadan kolayca işletmenize veya evinize ulaşmasını sağlayacak açılır ve kapanır kayar bahçe kapıları ihtiyaçlarınızı karşılayacak esnek bir ürünler. Faberk kapı sistemleri size en büyük esnekliği sunar.  Eviniz veya işletmeniz için otomatik kayar kapıya ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Tüm kayar kapılar, gerekirse yayalar için döner kapı seçenekleriyle de birleştirilebilir.

Yana Kayar Bahçe Kapısı

Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapısı Servisi

Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapıları pek çok parçadan oluşmaktadır ve bu parçalardan herhangi birinin arızalanması kapının çalışmamasına ve sorunlu çalışmasına sebep olacaktır, bu bağlamda bu kapıların minumum yılda bir kez periyodik bakımını yaptırmanız sorunsuz kullanabilmeniz için oldukça önemlidir..

Yana kayar / sürgülü otomatik bahçe kapıları ana hatlarıyla;

Kapı gövdesi, otomatik kapı motoru, fotosel takımı, kumanda alıcısı ve vericisi, ikaz lambası, kramiyer dişli’de oluşur.