Kapı Otomasyonlarında Profesyonel Çözümler

Garaj Kapısı.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kullanıcı için en uygun, teknik olarak en doğru ve uzun ömürlü çözümü sunuyoruz.

Garaj kapıları konutlarda, otopark girişlerinde kullanılan, endüstriyel kapılara göre daha küçük ölçülere sahip kapılardır.
Konut tipi seksiyonel kapılar, panellerin iki kenarına monte edilmiş menteşe ve tekerlekler, tamburlara sarılan taşıyıcı çelik halatlar yardımıyla yan raylar üzerinde kayarak hareket eden, torsiyon yayların gücü vasıtasıyla kapının hareketini kolaylaştıran, sahanın mevcut kiriş ölçülerine göre belirlenecek yataklama tipi ile geçiş noktasında yükseklik kaybını en aza indirmelidir.

 • Dekoratif seksiyonel paneller
 • Yapıya uygun yataklama seçenekleri
 • Galvanizli çelik ve poliüretan izolasyonlu paneller
 • Darbelere ve rüzgara karşı kapının dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller
 • Kapanma sırasındaki geçişlerde hareketi tersine çevirerek güvenliği sağlayan “oto güvenlik sistemi” (motorlu sistemler)
 • Özel şifrelendirilmiş uzaktan kumanda
 • Elektirik kesilmelerinde elle kolayca açılıp kapanabilme

Garaj Kapılarının Akıllı Telefon ve Tabletlerle Kontrolü

Otomatik garaj kapısını pek çok interaktif cihaza entegre ederek rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Kumanda, KSG ve OGS sistemleri, cep telefonu uygulamaları veya ev otomasyonu sistemleriyle kontrol edilmesi mümkündür. Ayrıca tüm olumsuz hava unsurlardan konutunuzu korumak için ideal bir çözümdür. Montajını yaptığımız kapılar ve motorlar sektörde kalitesini kanıtlamış markalardır ve ulusal / uluslararası kurumlar tarafından güvenlik standartları test edilmiştir. Kaliteli elektrikli garaj kapılarımız sadece kullanışlı olmakla kalmayacak, ayrıca manuel bir kapıdan daha yüksek güvenlik imkanları sunacaklar, özellikle de her ikisi de kod şifreleme ve mekanik mandal için en son teknoloji ile donatılmış ürünlerimiz sizi yüzüstü bırakmayacaktır.

akıllı bina

Ürün / yedek parça tedariği ve montaj hizmetimizin yanı sıra Profesyonel Servis Hizmeti ve Periyodik Kontrol Hizmeti de sunmaktayız.

Güvenebileceğiniz garaj kapısı montajı, onarımı ve servisi için seçiminiz FABERK Otomatik Kapı olmalıdır. Kaliteli marka garaj kapıları ve aksesuarları sağlamanın yanında müşteri memnuniyetinde üst seviyede sağlamaya gayret ediyoruz. 10 yılı aşkın Elektrik Mühendisliği hizmetimizi kadromuza eklediğimiz Otomatik Kapı ustalarının mesleki tecrübeleriyle harmanlayarak etmiş konut ve ticari uygulamalar ortaya çıkarmaktayız.

Ayrıca Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle, COVID-19’un yayılmasını yavaşlatmak için yetki makamların tavsiyelerine çok dikkat ediyoruz. Otomatik Garaj Kapısı işlerinizde şu anda müşterilerine hizmet vermeye devam edecekteyiz ve virüsün yayılmasını önlemek ve sınırlamak için üzerimize düşeni yapmak için aşağıdaki önlemleri alıyoruz:

 • Çalışanlarımıza rehberlik, bilgi ve destek sağlıyoruz. Bu destek, hastalandıklarında evde kalmaya ve temiz çalışma uygulamalarına dikkat etmeyi ve sosyal mesafeye devam etmeye teşvik etmeyi içermektedir. Çalışanlarımız ve araçlarımız maskeler, el dezenfektanı ile donatılmıştır ve müşterilerimiz için temassız bir deneyim sağlamak için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıyoruz.
 • Kendinizi hasta hissediyorsanız veya COVID-19 olduğu bilinen bir kişiyle temas halindeyseniz, lütfen randevunuzu bizimle yeniden planlayın.
 • Ofisimize uğramak yerine .262 335 55 26, info@faberkgroup.com veya İletişim – Faberk Otomatik Kapı (faberkotomatikkapi.com) adresindeki doldurulabilir formumuzdan bizimle iletişime geçmenizi öneririz. 

İhtiyaçlarınıza Efektif ve Pratik Çözümler Üreten Uzman Garaj Kapısı Firmasıyız.

Güvenliğinizin ve garaj kapısı yatırımınızın uzun ömürlülüğünün yetenekli ve dikkatli bir montaja bağlı olduğuna inanıyoruz. Kocaeli ve çevresinde garaj kapısı onarımında lideriz ve bölgedeki en iyi kurulum hizmetini gururla sunuyoruz. Mekatronik alanda tecrübeli teknisyenlerimiz, kapınızın markası veya boyutu ne olursa olsun, garaj kapınız, garaj kapısı açıcınız veya ilgili herhangi bir bileşenle yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Faberk Otomatik Kapı, garaj kapısı sisteminizin mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını sağlayacak önleyici bakım da sunar. Aşağıdaki ürün ve hizmetleri siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız.

 • Herhangi bir marka garaj kapısının veya bir bileşeninin onarımı,
 • Konut veya İşletme asma garaj kapıları montajı,
 • Çelik haddeleme ve yangın kapıları,
 • Üstten garaj kapısı açıcıları,
 • Yandan monteli açıcılar,
 • İkinci el garaj kapıları ve garaj kapısı açıcılar,
 • Tüm garaj kapıları için uzaktan kumandalar, tuş takımları ve diğer aksesuarlar,
 • Tüm otomatik garaj kapıları için yedek parçalar