Radarlı, Hermetik (Hastane) ve Döner Kapılar

Fotoselli Kapılar.

Fotoselli kapı sistemleri ismini kapının üst bölümünde bulunan fotosel sisteminden almaktadır. Litaratürde genellikle otomatik kapı olarak da bilinir. Günümüzde hemen hemen her binaya uyacak şekilde üretilmektedir. Fotoselli Kapıların açılması için normal kapılarda olduğu gibi fiziksel bir temasa ihtiyaç duymamaktadır.

Fotoselli Kapı Sistemlerinde Kocaeli’nin lider tedarik ve servis Firması olan Faberk Otomatik Kapı olarak hizmetinizdeyiz.

Radarlı kapı olarak da bilinen “Fotoselli Kapı Sistemleri” otomatik olarak hareket algılama radarı ile açılır.

Radar kayar kapı ve cam kapı otomasyonu ile giriş çıkışları şık ve güzel bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Radar sistemi, yüksek sıcaklığa ve soğuk havaya direnmenin yanı sıra acil durumlarda iptal edilebilir.

Ürünlerimizin kalite ve güzelliğinin yanı sıra garanti süresi de sizi tatmin edecektir. Aküye bağlanabilen modellerin yanı sıra şifreleme ve radar kontrol fonksiyonlarına sahip fotoselli kapılar da bulunmaktadır.

Sınırsız çalışma süresine sahip fotoselli kapılar, geçiş kontrol sistemleri içinde uyumludur. Açılma ve kapanma hızını kontrol etmek için modellerimizde bütçenize göre uygun modeli seçebilirsiniz. Fonksiyonel fotoelektrik kapı otomatik cihazı, gerekli konuma uygulanabilir. Fotovoltaik kapıların sıklıkla kullanıldığı yerlerde (hava limanları, oteller, işyerleri, meydanlar, hastaneler, poliklinikler, sağlık kurumları, konferans ve seminer salonları, okullar, süpermarketler, alışveriş merkezleri gibi) uygun ölçü ve ebatta fotovoltaik kapı otomasyon ekipmanları üretmekteyiz. Fotoselli kapılar arasında; döner kapı sistemleri, yuvarlak kapı sistemleri, teleskopik kapı sistemleri, camdan cama kayar kapı sistemleri, medikal kurum kapı sistemleri ve 90 derece kapı sistemleri sağlar. Özelleştirilmiş fotoselli kapı modellerimiz, yaşlılar ve engelliler için de extra kolaylık sağlar.

Ayrıca, fotoselli kapı sensör ve anahtarları satışı hizmetimizde mevcuttur. Ürünlerimizi görüntülemek için tıklayın.

Fotoselli kapının teknik detayları

Sürgülü fotoselli kapı sisteminde en çok iki tip sabit kanat ve iki tip hareketli kanat kullanılması tercih edilir. Net genişlik, fotoselli kapının önemli bir detayıdır. Genişlik için ideal mesafe 160-180 cm’dir (sabit kanatlı 320-360 cm). İdeal yükseklik 210-220 cm’dir. bunun gibi. Bu yüksekliğin üzeri sabit olarak kabul edilmelidir. Bu yükseklik kapının daha güzel görünmesini sağlar. Size başka bir noktayı hatırlatmak istiyoruz. Uygulama alanında rüzgar hızı faktörü dikkate alınmalıdır. Dikkate alınacak yer açık bir yer ise ve rüzgar çok kuvvetli ise fotovoltaik hücre kapısı veya fotovoltaik hücre kapısı kapalı bırakılmalı ve önüne bir rüzgarlık tasarlanmalıdır. Otomatik fotoselli kapı, otomatik kapı açma ve fotoselli cam kapı Otomatik fotoselli kapı tesisleri meydanlar, hastaneler, okullar, havaalanları, bankalar, alışveriş merkezleri, oteller, restoranlar, restoranlar, süpermarketler ve mağazalar gibi binalarda vazgeçilmez mimari unsurlardır.

Firmamız satış öncesi sizlere en uygun fotoelektrik kapı sistemini sağlamak için planlanan lokasyonda keşfedecektir. Deneyimli kadromuz sayesinde planlanan lokasyona en uygun koşullarda kullanılabilecek fotoselli kapı uygulamaları sağlıyoruz. Yıllar içinde bu alandaki faaliyetlerini ve hizmet kalitesini geliştirmeye devam etmiştir. Uzman ekibimiz sayesinde bu yetkinliği ilk günkü gibi korudular ve her yeni işi farklı bir heyecanla ele aldılar. Kapı ve mağazalar; kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini her zaman koruyarak faaliyetlerine devam etmektedir. İşletmeler ve konut butikleri için sürgülü kapı sistemleri üretiyoruz. Ayrıca kurulumu ve arızası için destek sağlıyoruz.

Tek yöne açılır standart otomatik fotoselli kapılar :

Duruma göre sağa veya sola açılan ve sistemin tüm aralığı içinde hareketli bir kanat üzerinde kayan sabit bir kanat ile oluşturulabileceği gibi mevcut bir duvar, cam veya cephede daha dar bir alanda açılabilir ve Sabit kanatsız kullanılabilir. Kendi alanlarında ilk tercihtir. Tek kanatlı standart otomatik kayar kapı sisteminin minimum açılma mesafesi 700mm, maksimum açılma mesafesi 3000mm’dir.

Çift yöne açılır standart otomatik fotoselli kapılar :

Kendi sabit veya mevcut cepheleri üzerinde sürgülerle sola ve sağa senkronize olabilen otomatik kapı sistemleridir. Simetrik duruşu ve açılacak mesafeyi iki yönde hareket ettirerek sürekli açılma sağlaması, çift kanatlı sürgülü kapıyı uygulama zorluğu olmadan her durumda tercih edilen seçenek haline getirmektedir. Standart çift kanatlı otomatik kayar kapı sisteminin sağladığı minimum kanal genişliği 800 mm ve maksimum açılma mesafesi 3000 mm’dir.

Radarlı Kapılar

Full Vision Kapılar

Hermetik (Hastane) Kapıları

Döner Kapılar