Seksiyonel, Full Vision ve Hızlı PVC Kapılar

Endüstriyel Kapılar.

Endüstriyel Kapılar, fabrika, depo, antrepo, büyük hacimli tesisler, askeri tesisler gibi geniş açıklıkların bulunduğu ve yüksek performans gerektiren alanları kapatmada kullanılmaktadır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kullanıcı için en uygun, teknik olarak en doğru ve uzun ömürlü çözümü sunuyoruz.

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Yer tasarrufu sağlayan bu kapı sistemleri, çeşitli ray uygulamaları kullanılarak farklı endüstriyel tesislere uyarlanabilir. Yeni tesisler inşa ederken veya tadilat gerçekleştirirken güvenilirliği planlamanıza olanak tanır. Faberk Otomatik Kapı size çeşitli uygulamalar için özel çözümler sunar: üzerinde yaya geçişleri olan özel kapılarından kolay erişim için tamamen cam kapılara, çizilmeye dayanıklı duratec camlı kapılara kadar.

Benzersiz kombinasyonları olan Seksiyonel kapı dikey olarak açılır ve kapının önünde ve arkasında boş alan yaratır. Kapı bölümleri tavanın altında, açıklığa dik olarak veya çatı boyunca düz bir şekilde saklanır. Kompakt modüler kapı, her bir parçayı dikey olarak doğrudan dikey taşın arkasında istifler. Bazen kapılar yapıların cephesini işgal eder. Bu nedenle, büyük bir enerji tasarrufu potansiyeline sahiptirler – amortisman ve yenileme hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

fabrika depo kapısı
yana kara depo kapısı

Katlanır ve Sürgülü Endüstriyel Kapılar

Bakımı en basit ve en kolay kapılardan biri olan sürgülü kapı, bir binadaki iç alanı maksimize etmenin harika bir yoludur ve gerektiğinde personel kapısı veya kısmi açıklık kullanarak yaya erişimi olan çok geniş açıklıklar için mükemmeldir. Sürgülü kapı genellikle dışarıdan takılır, ancak içeriden takılabilir. Dışarıya monte edildiğinde, iç mekana etkisi yoktur.

Düz sürgülü kapılar genellikle belirli bir boyuta kadar sürgülü kapılar için içeride yuvarlanan tekerleklere sahip çelik düz bir üst raya sahiptir, ardından alt silindirler belirtilecektir. En büyük düz sürgülü kapılardan bazıları, kapı şeritlerinin basitçe itilmesi veya çekilmesiyle manuel olarak çalıştırılabilir, ancak tabii ki ve sürgülü kapı da otomatikleştirilebilir. Sürgülü kapı panellerinin çoğu, köpük göbekli çift cidarlı çelik bölümler kullanılarak 40 mm veya daha kalın olan seksiyonel kapı panellerine benzer bir yapıdadır. Pencereler ve küçük yaya kapıları sunulan ve kullanılan 2 ana seçenektir.

Yan kapılar veya boş iç alan sınırlı olduğunda, katlanır ve sürgülü endüstriyel kapılar mükemmel çözümler sağlayabilir. Katlanır sürgülü kapılar genellikle otomobil satışı gibi alanlarda ürünleri aydınlatmak veya sergilemek için isteğe bağlı cam bölmelerle birlikte çelik veya alüminyum parçalardan yapılır. Bu ürünler tek taraflı ve tek taraflı istiflenebilir veya daha büyük bir açıklığın her iki tarafına da katlanarak büyük ebatların manuel veya elektrikle çalıştırılması için ideal bir çözüm sağlar. Minimum bakım, katlanır kapıların çok az sayıda gerçek hareketli parçaya sahip olduğunu belirlemenin olumlu bir nedenidir, elbette entegre kayar kapı kitleri için daha da azdır.

fabrika depo katlanır kapı

Endüstriyel Katlanır Kapı

Endüstriyel kapıların pek çok çeşidi vardır ve kapı kanadı hemen hemen tüm açıklıklara uyacak şekilde seçilebilir. Yukarıda bahsedildiği gibi, cam seçenekleri ile yalıtım panelleri yelpazesi oldukça geniştir, kapı genişlikleri 14 metreye kadar çıkmaktadır. Katlanır kapı bilgi sayfamıza gidin> Alüminyum çerçevedeki cam seçeneklerinin tam etkisini kullanan katlanır kapı, herhangi bir showroom için mükemmeldir ve kapı kabuğunu görüntüleme veya yuvarlama endişesi olmadan iç mekanın kullanımına izin verir. Kapıyı kullanan herkes için manuel kullanım çok kolaydır, bu nedenle gerektiğinde personel ve müşterilerin herhangi bir sorun yaşamadan binaya girip çıkmalarına izin verilebilir. Depolarda ve atölyelerde kullanılan katlanır kapı sistemi artık iç mekan kullanımını kısıtlamayacak. Ayrıca bu kapıların da bakım maliyeti oldukça düşüktür.

Katlanır kapılar, çok güvenilir, sessiz bir motor tahrik ünitesi ile mevcut tüm access kontrolleri kullanılarak tam erişim kontrolü kullanılarak gerektiğinde otomatikleştirilebilir. Bu kontroller, basit düğme işlemlerini, radyo kontrollerini, klavyeleri, tuş anahtarlarını, zamanlayıcıları ve hatta parmak tarayıcıları içerir.

Endüstriyel Sürgülü Kapılar

Sürme kapı serimiz, farklı amaçları karşılamak için tek ve çift cidarlı 4 farklı model sunmaktadır. Kapının maksimum genişliği 8000 mm, maksimum yüksekliği 5500 mm’dir.

Çeşitli kullanımlara sahiptir ve kapıyı en iyi şekilde kullanabilir. Kapılar, doğal ışığı veya bina görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için çeşitli şekil ve boyutlarda cam kullanabilir.  Otomasyon Sağladığımız ve kurduğumuz katlanır kapıların veya sürgülü kapıların çoğu, inşaat gereksinimlerine göre bir dizi erişim kontrol cihazı kullanılarak manuel veya elektrikle çalıştırılabilir. Katlanır veya sürgülü kapıların manuel olarak çalıştırılması genellikle çok düzgündür ve boyutlarından bağımsız olarak çok ağır değildir, ancak çoğu durumda kolaylık ve güvenlik için otomasyon gerekebilir. Erişim kontrolleri, yaya erişimi için yalnızca kısmen açık olma gibi kapı işlemlerini çeşitli gereksinimlere uyarlamak için kullanılabilir.

Kendi Kendini Yenileyen Yüksek Hızlı Kapılar

Otomatik onarım yüksek hızlı kapılar, lojistik sorunlarını çözmek için mükemmel bir alternatiftir! Belirli ölçüleri karşılarken, üretim alanınızın içinde veya dışında kullanım için çok uygundur. Hızlı açılıp kapanma süresinden dolayı bu kapıyı zaman ve enerjiden tasarruf etmek için kullanabilirsiniz.

Kapı kanadı galvaniz, paslanmaz çelik veya kaplamalı çelikten imal edilmiştir. Bu özel yapı kapıya çok fazla direnç sağlayarak kendi kendini iyileştirme sisteminin daha iyi çalışmasını sağlar. Bir obje kapının PVC kısmına çarptığında son anda tüm enerjisini serbest bırakır ve kırılmaz. Kapımız ayrıca yerleşik bir güvenlik kenarına sahiptir: bir engelle temas ettiğinde, kapı yaralanma veya hasar riskini önlemek için otomatik olarak durur ve geri döner.

Bu kapılar şu amaçlarla kullanılabilir:

  • İlaç firması
  • Yiyecek hazırlama alanı
  • Süpermarket depoları
  • Catering
  • Soğuk hava deposu

Kurulum ve bakımı diğer endüstriyel kapılara kıyasla hızlı ve kolaydır.

Bu kapılar, çevredeki çalışma alanlarında tozun yayılmasını azaltır, böylece yüksek hijyen standartları gerektiren yerlerde kullanabilirsiniz. Büyük statik elektriğe sahip alanları ayırmak için kullanılabilen anti statik versiyonunuzu da talep edebilirsiniz. Yumuşak linolyum sayesinde, çözüm ayrıca insanların ve arabaların geçişini kısıtlamadan mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlar. Tüm kapılarımız CE işaretini taşır ve ilgili güvenlik yönetmeliklerine uygundur. Daha fazla bilgi almak ve özel kapılar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Seksiyonel Kapılar

Full Vision Kapılar

Full Vision Kapılar

Hızlı PCV Kapılar