Kapı Otomasyonlarında Profesyonel Çözümler

Çelik Kepenk Sistemleri.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kullanıcı için en uygun, teknik olarak en doğru ve uzun ömürlü çözümü sunuyoruz.

Sağlam ve estetik yapısıyla, alışveriş merkezi, dükkan, otopark ve benzeri yerlerde en çok kullanılan otomatik kapı çeşididir. Motorlu özelliği ile kumandalı bir şekilde açılıp kapanan bu ürünler, dış darbeye, suya ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.
Galvanizden oluşturulan kepenk kısmı, kenarlardaki rayların içine yerleştirilmiştir. Kepengi yukarıda toplayan rulo kısım motor desteklidir.

Uzaktan kumandalı sistemle çalışan bu kepenk sistemi, renk seçenekleriyle üretilmektedir. Özel estetik ve zarif yapısı, bütün dekorasyon çalışmalarına mükemmel uyum sağlamaktadır.

Galvaniz ve çelik yapı, dayanıklıdır ve dışarıdan gelecek darbelere karşı oldukça mukavemetlidir. Özellikle hırsızlık gibi olaylara karşı, mükemmel koruma sağlamaktadır. Dışarıda meydana gelecek kavga ve toplumsal anarşide, kepenkleriniz, dükkanınızı veya iş yerinizi, mükemmel koruyacaktır.

Otomatik kepenklerde işyerleri için transparan vitrin amaçlı mikro delikli ve pencereli tip profiller mevcut olup, işyeriniz kapalıyken bile ürünlerini güvenli bir şekilde sergileyebilirsiniz.