Kapı Otomasyonlarında Profesyonel Çözümler

Bariyer Sistemleri.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kullanıcı için en uygun, teknik olarak en doğru ve uzun ömürlü çözümü sunuyoruz.

Otopark Bariyeri

Otomatik Kollu bariyer sistemleri farklı sistemlere, özellikle otomatik bahçe kapılarına olan entegrasyon altyapısı ile otopark sistemleri otomasyonunda kullanılmaktadır.

Sistem aynı zamanda güvenlik bariyerleri adı altında, tüm kuruluşların giriş ve çıkış noktalarında güvenlik sisteminin bir parçası olarak yer almaktadır. Günümüzdeki trafik yoğunluğundan dolayı park alanlarının düzenlenmesi için en çok tercih edilen ürünlerimizdendir.

Bariyer kolunun üzerine gece görüşünün sağlanması ve olası kazaların minimize edilmesi için reflektif stickerlar ve şerit ledler kullanılabilir.

Garaj Bariyer Sistemleri

Bariyer Sitemlerinin Özellikleri

Otopark bariyer sistemleri, otoparka giren ve çıkan araçların kontrollü ve güvenli geçişi için idealdir. 3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre ve orta uzunlukta hazırlanabilen koruyucu kolları kullanarak kavşağı tamamen kapatabilir ve geçen araçlarınızın geçişine izin verebilirsiniz. Şirketimiz farklı tipte otopark bariyerlerini siz değerli müşterilerimize tedarik etmek için bütçe, kalite ve kullanılabilirlik prensiplerini esas alır.

Park bariyer sistemlerimiz, geçen araçların zarar görmesini önlemek için akıllı bir kol, bir güvenlik fotoseli, bir döngü dedektörü ve bir güvenlik kiti ile donatılmıştır. Düğmeye basıldığında bile koruyucu kolun altında bir araç varsa, emniyet fotoseli ve loop dedektörü hasar görmesini önlemek için koruyucu kolu hareket ettirmeyecektir. Güvenlik fotoseli ve döngü dedektörü arızalansa bile, akıllı kol işlevi nesneyi algılayacak ve nesne ile temas ettiğinde kolun altına kaldıracaktır.

Açılma ve kapanma hızı, otopark bariyer sisteminin işlevine ve kullanılacak otoparktaki araçların geçiş yoğunluğuna göre değişmektedir. Zaman aralığı 1 ila 6 saniyedir. Otopark bariyer sisteminde kullanılabilecek ekipmanlar aşağıdaki gibidir.

Otomatik Bariyer Sistemleri

Otomatik Bariyer Sisteminin Artıları

Bariyer sistemleri; çeşitli Accses Kontrol Sistemleri, OGS ve HGS sistemleri, Bilet toplama sistemleri, Mantar Bariyer Sistemleri, Kayar kapılar ile entegre bir şekilde çalışabilecek şekilde düzenlenebilmektedir.

Park bariyer sistemlerinde bütçeniz dahilinde WhiteRose Bariyer, BFT Bariyer ve Nice bariyer markalarının çeşitli modellerinin satış ve montajını yapmakta, satış sonrası destek vermekteyiz. Ayrıca markası fark etmeksizin tüm marka bariyer sistemlerinde tamir ve servis hizmetimiz mevcuttur. Bariyer sistemleri genelde gruplar halinde satılır. Her grupta bir park bariyeri, bariyer kolu, tripod, emniyet fotoseli ve uzaktan kumanda alıcı-verici ünitesi bulunur. Park bariyer sistemi uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir ve ayrıca bilet park otomasyonu, parmak izi yüz tanıma ve kartlı geçiş sistemleri, OGS ve HGS araç tanıma sistemleri ve start-stop butonları kullanılarak çalıştırılabilir.